Autokasacja jest naszą główną usługą, na której się skupiamy. Na bieżąco rozszerzamy zaplecze technologiczne o nowe maszyny i urządzenia. Zapewniają one sprawną pracę i jeszcze szybszy demontaż, nawet w przypadku dużych pojazdów. Wszystko w trosce o zadowolenie klientów - chcemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Nasz szrot gwarantuje klientom bardzo uproszczone procedury kasacji pojazdu oraz pomoc we wszystkich formalnościach. Wydajemy zaświadczenie o demontażu pojazdu, które jest podstawą do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji i z ubezpieczenia OC. Twój pojazd jest tak mocno uszkodzony, że nie dasz rady dojechać nim na nasz złom? Zajmiemy się jego transportem, żeby oszczędzić Ci kłopotów z szukaniem lawety i ponoszeniem wysokich kosztów.

KASACJA POJAZDÓW

 OSOBOWYCH     CIĘŻAROWYCH     AUTOBUSÓW

 

Wykaz dokumentów wymaganych przy złomowaniu pojazdu:

 

 Dowód osobisty właściciela pojazdu

 W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie.

 Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.

 Dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana.

 W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.

 Upoważnienie, jeżeli oddajemy pojazd do kasacji w czyimś imieniu.