Autokasacja jest naszą główną usługą, na której się skupiamy. Na bieżąco rozszerzamy zaplecze technologiczne o nowe maszyny i urządzenia. Zapewniają one sprawną pracę i jeszcze szybszy demontaż, nawet w przypadku dużych pojazdów. Wszystko w trosce o zadowolenie klientów - chcemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Nasz szrot gwarantuje klientom bardzo uproszczone procedury kasacji pojazdu oraz pomoc we wszystkich formalnościach. Wydajemy zaświadczenie o demontażu pojazdu, które jest podstawą do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji i z ubezpieczenia OC. Twój pojazd jest tak mocno uszkodzony, że nie dasz rady dojechać nim na nasz złom? Zajmiemy się jego transportem, żeby oszczędzić Ci kłopotów z szukaniem lawety i ponoszeniem wysokich kosztów.

KASACJA POJAZDÓW

 OSOBOWYCH     CIĘŻAROWYCH     AUTOBUSÓW

 

Wykaz dokumentów wymaganych przy złomowaniu pojazdu: 

 Dowód rejestracyjny (w przypadku jego braku ksero tego dowodu lub zaświadczenie o pochodzeniu pojazdu z wydziału komunikacji)

 Karta pojazdu (jeśli była wydana)

 Dowód osobisty właściciela (do wglądu) lub upoważnienie od właściciela (jeśli osoba zdająca pojazd nie jest właścicielem)

 Umowa/y kupna samochodu (jeśli do momentu złomowania nie był on przerejestrowany)

 

 

AUTO-ZŁOM Koszary  jest członkiem stowarzyszenia FORS (Forum Recyklingu Samochodów)